Stal nierdzewna 304L / 1.4307

304L to stal chromowo-niklowa o szerokim zastosowaniu, dlatego jest doceniana przez najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty posiadają czysty skład, który zawsze sprawdzamy na etapie kontroli jakości. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność otrzymania dobrego produktu, który sprawdzi się w szczególnie wymagających warunkach.
Zamów stal nierdzewną 304L / 1.4307
Zamów teraz
Stal 1.4307 jest przeznaczona głównie do użycia w branży motoryzacyjnej i budownictwie. Ze względu na niską zawartość węgla i małą skłonność do twardnienia, produkt będzie bardzo łatwy w skrawaniu. Przydaje się również w przypadku przemysłu chemicznego i naftowego lub petrochemicznego, a także budowy maszyn. Co ciekawe, stal 304L jest wykorzystywana nawet w lotnictwie i kosmonautyce, czyli szczególnie wymagających branżach.
Spawalność w przypadku tej stali jest możliwa, jednak obniża odporność na korozję. Jednak warto wspomnieć o tym, że skrawalność stali 304L jest dość dobra, a kowalność jest na przyzwoitym poziomie. Przy tym wszystkim produkt można polerować, tym samym poprawiając jego wygląd, ale też właściwości. Oznacza to, że możliwość obróbki w przypadku tego gatunku stali jest naprawdę dobra. W trakcie kucia konieczne będzie podgrzanie tworzywa do 1150 st. Celsjusza, a dla uniknięcia odkształceń należy szybko ostudzić materiał. Stal ta nadaje się też do obróbki na zimno.
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy wielu klientów z różnych branż, nawet najbardziej wymagających. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu. Nasz metal nie bez powodu jest obecny na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele więcej materiałów. Do tego świadczymy usługi w zakresie obróbki, dlatego możemy Ci pomóc na przykład w skrawaniu, spawaniu czy innego rodzaju pracach. Staramy się pracować tak szybko, jak to możliwe. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Sprawdź ofertę Hempel Metals Polska na https://www.hempel-metals.pl/pl/