Stal nierdzewna 1.4197

1.4197 to martenzytyczna stal nierdzewna. Jest to materiał wysokiej jakości, który wyróżnia się dużą twardością oraz wytrzymałością mechaniczną. Znajduje zastosowanie w różnych branżach. Dostępne w naszej ofercie produkty są w pełni zgodne z katalogiem, ponieważ szczególnie ważnym etapem produkcji jest dla nas kontrola jakości. Wiemy, że stal nierdzewna 1.4197 bywa często stosowana w wymagających branżach, dlatego zapewniamy, że nasze produkty na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Materiał może zostać dostarczony w wybrane miejsce w postaci prętów, blach czy kręgów.
Zamów stal nierdzewną 1.4197
Zamów teraz
Stal nierdzewna1.4197 jest wykorzystywana w miejscach, w których konieczny jest wytrzymały i odporny na korozję materiał. Z tego powodu stosuje się ją często do produkcji samochodów i przy budowie maszyn. Warto jednak podkreślić, że tego rodzaju surowiec jest też świetnym wyborem przy produkcji narzędzi, instrumentów chirurgicznych czy akcesoriów do obróbki skrawaniem. Stali 1.4197 używa się też przy tworzeniu zaworów czy turbin.
Stal 1.4197 jest bardzo wytrzymała, twarda i odporna na ścieranie. Do tego pozostaje odporna na korozję, choć ta cecha może się osłabić w przypadku obróbki. Z kolei przez procesy azotowania jarzeniowego charakterystyczne dla obrabiania stali martenzytycznej właściwości te mogą zostać znacznie poprawione.
W naszym asortymencie znajduje się wyłącznie wysokiej jakości stal nierdzewna. Współpracujemy z wieloma klientami z całego świata, którzy pracują w różnych branżach. Z tego powodu wiemy, jak odpowiedzialnym zadaniem jest dostarczenie odpowiedniego materiału. Zawsze dbamy o kontrolę jakości na etapie produkcji, a przy tym oferujemy usługi związane z obróbką metali. W każdym przypadku staramy się realizować potrzeby klientów. Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. Sprawdź ofertę Hempel Metals Polska na https://www.hempel-metals.pl/pl/