Stal nierdzewna 1.4021

1.4021 to chromowana i kwasoodporna stal nierdzewna, która wyróżnia się dobrą odpornością na korozję. Znajdujące się w naszej ofercie produkty są wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły – ich skład jest poddawany licznym kontrolom jakości, dlatego, kupując u nas, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt doskonale przygotowany, który sprawdzi się w najbardziej wymagających dla tego gatunku stali zadaniach. Stal 1.4021 jest wykorzystywana w umiarkowanie agresywnych warunkach. Może się zdegradować na skutek działania chloru.
Zamów stal nierdzewną 1.4021
Zamów teraz
Stal 1.4021 jest wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu, jednak przede wszystkim używa się jej w przypadku budowy maszyn, a także w branży naftowej, petrochemicznej czy hydraulicznej. Ze względu na możliwości obróbki znajduje zastosowanie także w przypadku wielu innych zadań. W niektórych przypadkach może nawet zostać użyta do produkcji akcesoriów ozdobnych.
Ten gatunek kwasoodpornej stali nierdzewnej jest podatny na obróbkę. 1.4021 dobrze poddaje się skrawaniu, może być kształtowany przy użyciu obrabiarek CNC, takich jak frezarki czy tokarki. Obrabianie tego rodzaju jest wskazane, ponieważ w mniejszym stopniu odkształca materiał niż na przykład wypalanie. Do tego wyróżnia ją dobra spawalność, dlatego stal ta może być użyta w przypadku różnych konstrukcji. 1.4021 może również być polerowana, co znacznie poprawia jej aspekt wizualny.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego świata. Nasi eksperci zawsze starają się dopasować do wymagań klientów i oferują rzetelną obsługę. Posiadamy w asortymencie wiele innych gatunków stali i możemy też zaproponować usługi związane z doradztwem i obróbką. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi i zaproponujemy strategię współpracy. Sprawdź ofertę Hempel Metals Polska na https://www.hempel-metals.pl/pl/